DİŞ ETLERİNİZ ÇEKİLİYOR MU?İŞTE BİTKİSEL ÇÖZÜMÜ

kekik kuru dis eti

Diş Eti İltihabına Kekik Kürü Kullanımı
Diş eti çekilmesi veya diş eti iltihaplanması için etkili bir kür olan kekik kürü, kısa zaman için problemin ortadan kalkmasını ve diş sağlığının geri kazanılmasını sağlamaktadır.

PEKİ NASIL?

Diş eti çekilmesi epeyce sık karşılaşılan bir rahatsızlık ağızda görüntüyü çok fazla bozduğundan sinirleri bozucu bir görünüm meydana çıkıyor o nedenle tedavisini her birey sabırsızlıkla öğrenmek ister fakat tıpta başka bir deyişle çağdaş tıpta bunun rehabilitasyonu yok. Başka bir deyişle bir diş hekimine gittiğinizde sizlere bir tedavi uygulayamaz zira rehabilitasyonu artık tıpta yoktur yalnızca diş eti çekilmesini önleyici önlemler alır diş eti çekilmesine neden olarak oluşturan sebepleri ortadan kaldırarak diş eti çekilmesinin ilerlemesini durdurur bunun dışında bir şey yapmazlar. Fakat bitkisel tedavi yöntemi ile bu rahatsızlığı mucizevi bir biçimde iyileştirmek olasıdır. Bu konuda İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen bitkisel tedavi yolunu deneyen pek çok hasta pozitif netice aldı. Sizin de denemenizi şiddetle öneririz ifade edilecek kür çok fazla kolay. Kekik kürü diş irini ya da diş çekilmesine benzersiz etki yapacak sizi hayrete düşürecek netice verecektir. Diş eti  rahatsızlıklarına neden olabilen iltihaplı  hastalıklar,  dişi  çevreleyen kemik yapısında meydana gelmesine neden  olur. Bu  sebepler kemik  yapısının  çekilmesine, bunun sonucu olarak ise diş  etinin de, diş minesinin hepten altına doğru çekilmesine yol açar. Diş eti çekilmesi estetik olarak güzel görünmediği  benzeri  sıhhatli  dişlerin dahi  kaybına  neden  olabilmektedir. Geç kalınmadan rehabilitasyona başlandığı taktirde diş eti çekilmesi daha kolay tedavi edilir ve diş kaybı yaşanmadan sorun çözülür. 

Diş eti  Çekilmesi  Rehabilitasyonu Diş eti  çekilmesi 3 formülle  tedavi  edilir. Bunlar; dişte meydana iştirak eden hasarın tedavi edilmesi, diş hassasiyetinin giderilmesi, cerrahi işlemle diş etinin çekilmesidir

Antibakteriyel bir etkisi olan kekik kürü başka diş hastalıklarında da olumlu neticeler almaya muavenet etmektedir. Diş eti iltihabı için kekik kürü ile kusursuz sonuçlar elde etmek için gereken malzemeler ve kürün uygulanışı şu şekildeYukarıdaki VİDEO yu linke tıklayarak izleyin ltf.

Kekik Kürü Malzemeleri:


1 tatlı kaşığı tepeleme kekik
1 bardak su
Hazırlanışı ve kullanışı:
Bir bardak suyun içerisine kekiği ekleyin ve Ocakta kısık ateşte kaynamaya bırakın. 5 dakika kaynamasının ardından ocağın altını kapatın ve ılımaya bırakın. Her gün kekik kürü ile dişlerinizi fırçalayın. Diş eti iltihaplanmasının bitkisel tedavisi için kekik kürü 1 ay süresince düzenli biçimde uygulanmalıdır.
Kekik Kürü Uygulaması ile ilgili görüş ve önerilerinizi siz de değerli Tedavi Akademisi MESAJ KUTUSU ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İNSÜLİNİ NASIL KONTROL ETMELİ?

MUTLULUK İÇİN SEROTONİNİ HAREKETLENDİR.